Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Hydroterapia

Hydroterapia polega na leczeniu schorzeń i dolegliwości przy użyciu wody. Stosowana jest w przypadku chorób reumatycznych, nadciśnienia, miażdżycy, stanów poudarowych.   

Прокрутить

 

 

Hydroterapia zabiegi

  • Kąpiel perełkowa o jeden z zabiegów hydroterapii (wodolecznictwa), polegający na zanurzeniu się w wodzie wypełnionej pęcherzykami powietrza. Taki masaż powietrzno–wodny ma właściwości relaksujące, odprężające, może być stosowany w przypadku schorzeń kręgosłupa.
  • Kąpiel borowinowa zawarte w borowinie składniki wpływają korzystnie na różne struktury stawów, szczególnie na ilość i jakość mazi stawowej, działają adsorpcyjnie w stosunku do skóry i tkanki podskórnej, prowadząc do jej oczyszczenia. Zabiegi borowinowe znajdują zastosowanie w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych narządu ruchu, przykurczach stawów, chorobach reumatycznych mięśni, neuralgiach.
  • Masaż podwodny spełnia podobną funkcję jak masaż klasyczny, jednak wykorzystanie dysz zapewnia jednolite i równomierne działanie sił na ciało. Strumień wody wywołuje ucisk i pobudza mięśnie, skórę i krążenie, dzięki czemu komórki są lepiej dotlenione i odżywione.
  • Bicze wodne w basenie bicze szkockie to zabieg polegający na stymulacji ciała przy pomocy strumieni wody o zmiennym ciśnieniu oraz temperaturze. Te silne bodźce pobudzają krążenie i pomagają walczyć z cellulitem. 
  • Kąpiel siarczkowa - woda siarkowa wpływa pozytywnie na naskórek, zmiękczając go i pobudzając komórki do przebudowy. Pomaga walczyć z łuszczycą, nadmiernym rogowaceniem skóry i wypryskami. Siarka wpływa pozytywnie także na układ krwionośny – chroni przed miażdżycą i powikłaniami naczyniowymi w cukrzycy.
Видео
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте