U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

Zaplanuj już teraz swoje wymarzone wakacje lub weekend w Arłamowie i skorzystaj z bonu turystycznego! Arłamów czeka na Ciebie! Dokonaj rezerwacji do 31 marca 2023 i ciesz się wypoczynkiem w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Arłamów to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i piękno natury. Oferujemy wiele atrakcji dla całej rodziny - baseny, sauny, korty tenisowe, siłownię oraz liczne szlaki turystyczne.

Dodatkowo, nasza oferta gastronomiczna zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Podczas pobytu w Arłamowie nie będziesz miał czasu na nudę!

Nie zwlekaj! Skorzystaj z bonu turystycznego w Arłamowie i zarezerwuj pobyt już dziś! Czas tylko do 31 marca 2023!

Polski Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Hotel Arłamów do 31 marca 2023 r.

Jak skorzystać z bonu turystycznego

Dodatkowe informacje

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 13 443 10 19 lub mailowo pod adresem: rezerwacje@arlamow.pl

Zapraszamy do rodzinnego wypoczynku w Hotel Arłamów
 

W dniu 1 kwietnia 2023 r. zakończy się możliwość pobierania bonów turystycznych, które zostały wprowadzone w życie w związku z pandemią COVID-19. Czym są te bony, kto może z nich skorzystać, jak ich używać i jak je zdobyć przed upływem terminu.

Bony turystyczne są formą wsparcia dla branży turystycznej w Polsce, która ucierpiała w wyniku pandemii COVID-19. Bony te pozwalają na pokrycie kosztów wakacyjnych i wycieczkowych dla osób, które chcą podróżować po kraju.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij