Komunikaty

 • Gault&Millau Polska dla Arłamowa!

  Jubileuszowa V Gala Żółtego Przewodnika Gault&Millau, która odbyła się 29.11.2018 w Gdańsku była dla nas bardzo udana. Nasze Restauracje: Arłamów i Carpathia prowadzone przez Szefa Kuchni Piotra Zabłockiego uzyskały nagrodę Żółtej Czapki! Po weryfikacji niezależnych inspektorów znaleźliśmy się w jednym z najbardziej prestiżowych przewodników w świecie kulinarnym – Gault&Millau Polska. Radość jest ogromna! Dyrektor Gastronomii Witold Antochów gratuluje Szefowi Kuchni Piotrowi Poradzie, Szefowi a’la carte Piotrowi Zabłockiemu oraz całemu zespołowi kuchni i gastronomii. Dziękujemy szczególnie naszym Gościom – to oni na co dzień weryfikują naszą pracę! 

  „Żółty przewodnik Gault&Millau” powstał ponad 50 lat temu we Francji. Dyktuje trendy kulinarne w 12 krajach świata. Rygorystyczne kryteria, anonimowi inspektorzy, tysiące degustacji. Najlepsze restauracje wyróżniane są kucharskimi czapkami Q. Przewodnikowi przyświeca hasło: „Dla nas luksusem jest jakość, a nie cena!”. To przewodnik po restauracjach, hotelach i produktach. W polskim wydaniu na 2019 rok znalazły się rekomendacje 640 restauracji, 200 produktów regionalnych i ponad 60 miejsc, gdzie można je kupić.

 • sauna

  ODPRĘŻ SIĘ PO CIĘŻKIM DNIU W ŚWIECIE SAUN W ARŁAMOWIE!

  W każdy weekend – seanse prowadzone przez Saunamistrza.

  Pakiet zawiera:

  Seans saunowy w Świecie Saun
  Całodniowy pobyt w Świecie Saun
  Woda smakowa
  Herbata z ekologicznego Herbarium Arłamów

  Seanse odbywają się w każdą sobotę i niedzielę:

  godz. 17:00 – Sauna sucha
  godz. 18:00 – Sauna parowa wraz z peelingiem wygładzającym
  godz. 19:00 – Sauna sucha

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

 • GRAND AWARD – 3 widelce dla Restauracji a'la carte Rezydencja ARŁAMÓW

  Miło nam poinformować, że podczas finału VIII edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants, która odbyła się w Rytrze, nasza flagowa Restauracja a’la carte Rezydencja Arłamów otrzymała nagrodę GRAND AWARD – 3 widelce. Znaleźliśmy się w gronie 100 najlepszych restauracji spośród 1141 zgłoszonych do konkursu. O wynikach zadecydowały dwie główne kategorie: jakość kuchni oraz jakość obsługi.

 • Komunikat dotyczący pracy basenów

  Uprzejmie informujemy, że w dniach 25-27.11.2018 Strefa Basenów w Hotelu ARŁAMÓW **** będzie nieczynna dla wszystkich Gości z powodu prac serwisowych. W zamian zapraszamy do strefy Świata Saun.
  Za wszelkie utrudnienia – PRZEPRASZAMY.

  Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-17.04.2019 Strefa Basenów w Hotelu ARŁAMÓW **** będzie nieczynna dla wszystkich Gości z powodu prac serwisowych. W zamian zapraszamy do strefy Świata Saun.
  Za wszelkie utrudnienia – PRZEPRASZAMY.

   

 • Sztuczne lodowisko w Arłamowie!

  W pierwszej połowie grudnia br. zostanie uruchomione w Arłamowie sztuczne lodowisko.
  Ślizgawka będzie funkcjonować przy temperaturze zewnętrznej do +10°C.
  Przy lodowisku będzie dostępna płatna wypożyczalnia łyżew.

 • EKO ARŁAMÓW

  Miło nam poinformować, że Krajowa Rada Ekologiczna przyznała Hotelowi Arłamów tytuł „Eko Janosika 2018” w kategorii Przedsiębiorstwo za działania na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego. Oficjalna uroczystość wręczenia dyplomów gratulacyjnych odbyła się w gmachu Sejmu RP w dniu 27.07.2018. Z ramienia Hotelu nagrodę odebrali Pan Michał Kozak – Wiceprezes, Dyrektor Generalny oraz Pan Waldemar Bąk – Dyrektor Techniczny. Hotel Arłamów jako jeden z nielicznych hoteli w Polsce jest w trakcie wdrażania pełnego programu pro-ekologicznego – Eko Arłamów -obejmującego zmiany we wszystkich departamentach Hotelu. Znamiennym i największym tego przykładem jest przyjazne naturze Serce Arłamowa – własna elektrociepłownia, pracująca w układzie trójgeneracji i wykorzystująca jako opał biomasę z drewna. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce, i jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie.

 • SPA Arłamów

  Strefa VIP SPA W ARŁAMOWIE nie tylko dla wybranych…

  Zapraszamy do strefy VIP SPA.
  Skorzystaj z naszych propozycji i pozwól nam o siebie zadbać…
  Saunarium 
  Zabiegi
  Dotyk luksusu

  Zapraszamy!
  Rezerwacje pod numerem tel. +48 13 443 10 70 lub pod adresem e-mail: spa@arlamow.pl

 • Zapraszamy do KRIOKOMORY

  W pakiecie:
  konsultacja lekarska
  seans w komorze
  zajęcia ruchowe z instruktorem
  całodniowy wstęp do świata saun

  Szczegóły promocji!

  Dodatkowe informacje oraz zapisy: Recepcja Spa tel. + 48 443 10 70, e-mail: spa@arlamow.pl

 • Bijemy rekord po raz drugi!

  Valerjan w Arłamowie przewyższył Everest! Wybiera się teraz dwa razy wyżej.

  10 sierpnia br. w Arłamowie padł nowy rekord świata w największym przewyższeniu przejechanym na rowerze w ciągu 12 godzin.

  Valerjan Romanovski, tym razem postanowił zmierzyć się z podwójnym dystansem czyli pełnymi 24 godzinami. Kolejny atak na rekord również zorganizowano w Hotelu Arłamów. Start został zaplanowany na sobotę 08. września o godzinie 16:00. 

 • Zgrupowanie Reprezentacji Polski w piłce nożnej – ARŁAMÓW 2018

 • Arłamów Arena

  Arłamów gotowy na przyjęcie Kadry

  Boisko na Arłamów Arena zostało dziś oficjalnie odebrane przez Dyrektora Reprezentacji Tomasza Iwana. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie naszej Kadry podczas zgrupowania, które odbędzie się już 28 Maja 2018. 

 • Piłkarskie treningi z Jerzym Dudkiem

  Wraz z Jerzym Dudkiem nasi najmłodsi Goście trenowali na boisku w Arłamowie. W majowy weekend poprowadził On serię piłkarskich treningów, w których udział brali zarówno dzieci jak i rodzice. Relacja fotograficzna z wydarzenia dostępna jest na naszym facebooku i instagramie.