Komunikaty

 • Mega Piaskownica

  Zapraszamy do skorzystania z nowej atrakcji – Mega Piaskownicy,

  która zlokalizowana jest przy boisku do sportów plażowych.

  Więcej informacji udzieli recepcja Centrum Sportowego

  Tel. +48 13 443 1085

  E-mail: sport@arlamow.pl

 • Eko Arłamów

  Jesteśmy EKO! Szanowni Państwo będąc w sercu puszczy karpackiej na pograniczu Pogórza Przemyskiego i Bieszczad, nie obce są nam tematy ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. W ostatnich dniach dla uczestników pakietu pobytowego „Eko Arłamów” przeprowadziliśmy szereg akcji mających na celu szerzenie i wdrażanie proekologicznych rozwiązań.

  15.04 ścieżka dydaktyczna z przewodnikiem – poznaj faunę i florę Arłamowa
  16.04 recykling – co to oznacza i jak go stosować w praktyce?
  17.04 eko warsztaty dla najmłodszych
  18.04 zero waste – świat bez odpadów, wskazówki szefa kuchni
  23.04 sadzimy drzewka z Jurkiem Dudkiem
  24.04 malujemy ule, warsztaty rękodzieła
  25.04 ścieżka dydaktyczna z przewodnikiem – poznaj faunę i florę Arłamowa

  Uwaga: akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Będą powtórki. Obserwujcie naszą stronę.

 • Rey Ceballo & Tripulacion Cubana w Arłamowie!

  Najpopularniejsza kubańska orkiestra w Polsce czyli zespół Rey Ceballo & Tripulacion Cubana już od 01.05.2019 w Hotelu Arłamów****. Zabierzemy Państwa w podróż po Kubie i odkryjemy jej najciekawsze zakątki. W programie wiele atrakcji między innymi koncert, warsztaty taneczne, muzyczne, gastronomiczne i wiele wiele innych. Zapraszamy!

 • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

  Na terenie Hotelu znajdują się 2 stacje – 4 stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Stacje mają po 22 kW mocy i mogą ładować 4 pojazdy jednocześnie po 11 kW na pojazd. Stacje mieszczą się na parkingu zewnętrznym Hotelu Arłamów.

 • Mini Golf

  W naszej ofercie pojawiła się nowa atrakcja dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Mini Golf składa się z 18 stanowisk, które stanowią wiele atrakcji dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy.

 • Crystal Award

  Kryształowy Lotos dla Hotelu Arłamów

  W trakcie pierwszego Wschodnioeruopejskiego Forum Gościnności i Balneologii odbywającego się w Truskawcu na Ukrainie, Hotel Arłamów wyróżniony został odznaczeniem „Kryształowy Lotos”. Statuetki przyznano firmom, osobom i organizacjom z krajów regionu Karpat za ich zasługi w podnoszeniu poziomu usług turystycznych w tym regionie. Hotel Arłamów uhonorowany został w kategorii ‘Duma Karpat’.

 • GAZELE BIZNESU DLA ARŁAMOWA

  Miło nam poinformować, że w 19 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność Hotelu Arłamów SA do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

  Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu odbyła się w Polsce w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należących do szwedzkiej grupy wydawniczej Bonnier Press Group.
  W Polsce ranking przygotowuje dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia sporządzają dzienniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii.

 • Gault&Millau Polska dla Arłamowa!

  Jubileuszowa V Gala Żółtego Przewodnika Gault&Millau, która odbyła się 29.11.2018 w Gdańsku była dla nas bardzo udana. Nasze Restauracje: Arłamów i Carpathia prowadzone przez Szefa Kuchni Piotra Zabłockiego uzyskały nagrodę Żółtej Czapki! Po weryfikacji niezależnych inspektorów znaleźliśmy się w jednym z najbardziej prestiżowych przewodników w świecie kulinarnym – Gault&Millau Polska. Radość jest ogromna! Dyrektor Gastronomii Witold Antochów gratuluje Szefowi Kuchni Piotrowi Poradzie, Szefowi a’la carte Piotrowi Zabłockiemu oraz całemu zespołowi kuchni i gastronomii. Dziękujemy szczególnie naszym Gościom – to oni na co dzień weryfikują naszą pracę! 

  „Żółty przewodnik Gault&Millau” powstał ponad 50 lat temu we Francji. Dyktuje trendy kulinarne w 12 krajach świata. Rygorystyczne kryteria, anonimowi inspektorzy, tysiące degustacji. Najlepsze restauracje wyróżniane są kucharskimi czapkami Q. Przewodnikowi przyświeca hasło: „Dla nas luksusem jest jakość, a nie cena!”. To przewodnik po restauracjach, hotelach i produktach. W polskim wydaniu na 2019 rok znalazły się rekomendacje 640 restauracji, 200 produktów regionalnych i ponad 60 miejsc, gdzie można je kupić.

 • sauna

  ODPRĘŻ SIĘ PO CIĘŻKIM DNIU W ŚWIECIE SAUN W ARŁAMOWIE!

  W każdy weekend – seanse prowadzone przez Saunamistrza.

  Pakiet zawiera:

  Seans saunowy w Świecie Saun
  Całodniowy pobyt w Świecie Saun
  Woda smakowa
  Herbata z ekologicznego Herbarium Arłamów

  Seanse odbywają się w każdą sobotę i niedzielę:

  godz. 17:00 – Sauna sucha
  godz. 18:00 – Sauna parowa wraz z peelingiem wygładzającym
  godz. 19:00 – Sauna sucha

  ZOBACZ WIĘCEJ

   

 • GRAND AWARD – 3 widelce dla Restauracji a'la carte Rezydencja ARŁAMÓW

  Miło nam poinformować, że podczas finału VIII edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants, która odbyła się w Rytrze, nasza flagowa Restauracja a’la carte Rezydencja Arłamów otrzymała nagrodę GRAND AWARD – 3 widelce. Znaleźliśmy się w gronie 100 najlepszych restauracji spośród 1141 zgłoszonych do konkursu. O wynikach zadecydowały dwie główne kategorie: jakość kuchni oraz jakość obsługi.

 • Sztuczne lodowisko w Arłamowie!

  W pierwszej połowie grudnia br. zostanie uruchomione w Arłamowie sztuczne lodowisko.
  Ślizgawka będzie funkcjonować przy temperaturze zewnętrznej do +10°C.
  Przy lodowisku będzie dostępna płatna wypożyczalnia łyżew.

 • EKO ARŁAMÓW

  Miło nam poinformować, że Krajowa Rada Ekologiczna przyznała Hotelowi Arłamów tytuł „Eko Janosika 2018” w kategorii Przedsiębiorstwo za działania na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego. Oficjalna uroczystość wręczenia dyplomów gratulacyjnych odbyła się w gmachu Sejmu RP w dniu 27.07.2018. Z ramienia Hotelu nagrodę odebrali Pan Michał Kozak – Wiceprezes, Dyrektor Generalny oraz Pan Waldemar Bąk – Dyrektor Techniczny. Hotel Arłamów jako jeden z nielicznych hoteli w Polsce jest w trakcie wdrażania pełnego programu pro-ekologicznego – Eko Arłamów -obejmującego zmiany we wszystkich departamentach Hotelu. Znamiennym i największym tego przykładem jest przyjazne naturze Serce Arłamowa – własna elektrociepłownia, pracująca w układzie trójgeneracji i wykorzystująca jako opał biomasę z drewna. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce, i jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie.

 • SPA Arłamów

  Strefa VIP SPA W ARŁAMOWIE nie tylko dla wybranych…

  Zapraszamy do strefy VIP SPA.
  Skorzystaj z naszych propozycji i pozwól nam o siebie zadbać…
  Saunarium 
  Zabiegi
  Dotyk luksusu

  Zapraszamy!
  Rezerwacje pod numerem tel. +48 13 443 10 70 lub pod adresem e-mail: spa@arlamow.pl

 • Zapraszamy do KRIOKOMORY

  W pakiecie:
  konsultacja lekarska
  seans w komorze
  zajęcia ruchowe z instruktorem
  całodniowy wstęp do świata saun

  Szczegóły promocji!

  Dodatkowe informacje oraz zapisy: Recepcja Spa tel. + 48 443 10 70, e-mail: spa@arlamow.pl

 • Bijemy rekord po raz drugi!

  Valerjan w Arłamowie przewyższył Everest! Wybiera się teraz dwa razy wyżej.

  10 sierpnia br. w Arłamowie padł nowy rekord świata w największym przewyższeniu przejechanym na rowerze w ciągu 12 godzin.

  Valerjan Romanovski, tym razem postanowił zmierzyć się z podwójnym dystansem czyli pełnymi 24 godzinami. Kolejny atak na rekord również zorganizowano w Hotelu Arłamów. Start został zaplanowany na sobotę 08. września o godzinie 16:00. 

 • Zgrupowanie Reprezentacji Polski w piłce nożnej – ARŁAMÓW 2018

 • Arłamów Arena

  Arłamów gotowy na przyjęcie Kadry

  Boisko na Arłamów Arena zostało dziś oficjalnie odebrane przez Dyrektora Reprezentacji Tomasza Iwana. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie naszej Kadry podczas zgrupowania, które odbędzie się już 28 Maja 2018. 

 • Piłkarskie treningi z Jerzym Dudkiem

  Wraz z Jerzym Dudkiem nasi najmłodsi Goście trenowali na boisku w Arłamowie. W majowy weekend poprowadził On serię piłkarskich treningów, w których udział brali zarówno dzieci jak i rodzice. Relacja fotograficzna z wydarzenia dostępna jest na naszym facebooku i instagramie.