Imprezy integracyjne

Integracja w Bieszczadach

Hotel ARŁAMÓW **** to nie tylko wspaniałe i wyjątkowe miejsce do wypoczynku w Bieszczadach, ale także jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów konferencyjnych w Polsce.

42
atrakcje
eventowe
352
zadowolonych
klientów
235 ha
terenu
432
zrealizowane
eventy

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wyjątkowy  klimat i położenie kompleksu hotelowego w Arłamowie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować spotkanie czy event jedyny w swoim rodzaju. A wszystko na wyciągnięcie ręki w kameralnych warunkach i niezwykłych okolicznościach przyrody.

Doświadczenie

Wieloletnie

Możemy się poszczycić kilkuletnim doświadczeniem w organizacji przeróżnych wydarzeń, począwszy od kameralnych uroczystości rodzinnych po imprezy na skalę kraju jak gala boksu, prezentacje luksusowych marek aut czy organizację zawodów rajdowych. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi  różnych uroczystości i rozrywek, wiemy co zrobić, aby każde spotkanie przebiegło sprawnie, bez żadnych zakłóceń. Dla komfortu naszych gości, stworzyliśmy specjalnie dedykowany zespół, który czuwa nad każdym szczegółem wydarzenia.

Organizujesz ważny firmowy event? Spokojnie, nam możesz zaufać.

Skontaktuj się

Możliwości

Neograniczone

235ha terenu zewnętrznego, 14 sal konferencyjnych, 254 pokoje i apartamenty, centrum sportowe z możliwością realizacji co najmniej 32 dyscyplin sportowych, spa, zaplecze gastronomiczne dają wręcz nieograniczone możliwości do organizacji przeróżnych imprez i wydarzeń. Wisienką na torcie jest własne lotnisko i znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu heliport. Ale to jeszcze nie wszystko… Mamy bowiem jeszcze do dyspozycji położone na południowych stokach Góry Jaworów drewniane Wille Arłamów w Trójcy, oddalone od Arłamowa o 12 km. Panują tam idealne warunki na organizację pobytów survivalowych lub off-road. Jest to świetna baza wypadowa na polowania, plenery fotograficzne czy też bezpośredni kontakt z przyrodą…uwaga dosłownie 😉

Poznaj Centrum Konferencyjne

Opinie naszych gości

Poznaj

„Spotkanie zostało perfekcyjnie zaplanowane i zorganizowane. Państwa Pracownicy wykazali się profesjonalizmem zarówno na etapie planowania, jak i realizacji projektu. Przedstawiciele hotelu, zajmujący się organizacją spotkań, pracują szybko, sprawnie, efektywnie. Są godni zaufania, a ta cecha jest niezwykle ważna w w codziennej pracy z takim dużym klientem jakim jesteśmy.”

Katarzyna Grzeszczak, Kierownik Projektów ds. Koordynacji i Komunikacji S&M, VALEANT

„Wzorowe przygotowanie merytoryczne, a także okazana gościnność i serdeczność w stosunku do wszystkich uczestników obozu była na najwyższym poziomie. Bez państwa zaangażowania nie udałoby się zorganizować tak profesjonalnego p przedsięwzięcia dla młodych piłkarzy i kibiców Legii Warszawa.” 

Ernest Waś, Dyrektor Wykonawczy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa

Skontaktuj się z nami
* pola wymagane