Hotel Arłamów

Hotel ARŁAMÓW ****

Zapraszamy Państwa w niezwykłe i niepowtarzalne miejsce w Bieszczadach. Malownicze wzgórza i doliny. Dziewicza, nieskażona przyroda, zapierające dech w piersiach widoki. Taki krajobraz skrywa w sobie prawdziwą perłę – czterogwiazdkowy Hotel ARŁAMÓW ****. U nas poczujesz się wyjątkowo,  spędzisz czas, tak jak lubisz, bo Arłamów to więcej niż hotel.

Wyjątkowe miejsce w górach

To niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym.  
Ma także nowoczesną – na najwyższym poziomie – strefę SPA & Wellness.  

Hotel ARŁAMÓW **** posiada 213  pokoi – w tym 197 dwuosobowych (pokoje przystosowane są do pobytu osób niepełnosprawnych) oraz 16 luksusowych apartamentów. Dwa z nich  to apartamenty prezydenckie –  jedno oraz dwu poziomowy. Wyposażone są w prywatne windy, które dowożą naszych Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju.  

 

Z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego. Przy dobrej widoczności można także zobaczyć przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich.  
Hotel ARŁAMÓW **** to wyjątkowy Hotel w wyjątkowym miejscu.  

Hotel ARŁAMÓW **** –  WYJĄTKOWE MIEJSCE,  TWÓJ WYJĄTKOWY CZAS! 

ELEKTROCIEPŁOWNIA ARŁAMÓW

Kierujemy się zasadą społecznej odpowiedniości. Dbamy o środowisko i przyrodę, stawiamy na ekologię. Stworzyliśmy serce i płuca Arłamowa –  elektrociepłownię trigeneracyjną na biomasę, produkującą ciepło, prąd elektryczny oraz wodę lodową do systemu klimatyzacji. Jest to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt  
w Polsce, jeden z niewielu w Europie. Moc produkowanej energii elektrycznej, to 1,2 MW, zaś ciepła 5,6 MW. Arłamowska elektrociepłownia znalazła się wśród laureatów konkursu na „budowę roku w energetyce”. 

WYBIERZ  ARŁAMÓW – NAJLEPSZY HOTEL W GÓRACH