Golf

Do Państwa dyspozycji jest profesjonalne Pole Golfowe Arłamów.
Golf Club znajduje się na terenie kompleksu hotelowego, w malowniczej dolinie Jamna. Jest otoczone pięknym lasem i nieskażoną przyrodą.

Pole golfowe

Do dyspozycji graczy są dwa target greeny, ogromny driving range o długości ponad 300 m i sporej różnicy wzniesień z dwoma zadaszonymi platformami i ogromnymi platformami trawiastymi oraz ćwiczebny green z dziewięcioma dołkami.

Warunki do ćwiczenia każdego rodzaju uderzeń są bardzo dobre.

Pole golfowe składa się z dziewięciu dołków par 3. Wszystkie mają bardzo zróżnicowany charakter. Gra nie jest monotonna. Mocno pofałdowane greeny to wyzwanie dla graczy o różnych umiejętnościach.

Każdy dołek posiada dwie platformy tee – dalszą „żółtą” ( męską) i bliższą „czerwoną” (damską i juniorską).

Arłamów Golf Club posiada dom klubowy – jest otwarty od godziny 09.00 do zmierzchu – z barem oferującym napoje ciepłe i zimne oraz bogaty wybór alkoholi. Można tu wynająć sprzęt golfowy, kupić niezbędne akcesoria golfowe oraz żetony na driving range, a także wypocząć.
Lekcje golfa to wypoczynek i dobra zabawa, idealny pomysł na atrakcyjne wakacje w górach.

Cennik Pola Golfowego

Opis pola

Dołek nr 1 – długość 125 m ( mierzona ze środka platformy tee do środka greenu). Piękny green otoczony młodym lasem świerkowym zachęca do rozpoczęcia rundy golfa. Green jest dwuplatformowy, druga platforma jest położona niżej i ustawienie tu flagi podnosi trudność gry. Zbyt długie uderzenie jest karane trudnym wyjściem z lasu. Z prawej strony dołek ogranicza staw, a z lewej – koło greenu – znajduje się ładny, niezbyt głęboki bunkier.

Dołek nr 2 – długość 139 m. Green jest mocno wyniesiony, pofałdowany, a lewą granicę dołka stanowi świerkowy młodnik. Trzeba nie lada umiejętności, by piłka po pierwszym uderzeniu znalazła się na greenie.

Dołek nr 3 – długość 110 m. Z przodu broni greenu mały bunkier. Zbyt długie uderzenie naraża nas na wybicie piłki poza granicę pola, czego nikt nie lubi. Jeden z łatwiejszych dołków na polu.

Dołek nr 4 – długość 70 m. Po wcześniej zagranym dołku podobnej długości wydaje się łatwy. To trochę myli. Ten jest grany nieco z góry, green jest niezbyt duży, mocno pofałdowany i w dodatku położony nieco w poprzek. Dwa bunkry dodają emocji, a zbyt długie uderzenie może umilić nam rundę przez szukanie piłki w wysokim rough.

Dołek nr 5 – długość 120 m. Prezentuje się bardzo ładnie przez jego malownicze ukształtowanie. Z przodu greenu rozciąga się spory bunkier, a mniejszy zbiera za długie piłki z tyłu.

Dołek nr 6 – długość 101 m. To znowu spore wyzwanie. Green ma z przodu duży bunkier i jest położony na wzgórzu więc piłka ma szansę stoczyć się z jego prawej strony i z tyłu. Rozsądnym wyjściem wydaje się bezpieczne zgranie nieco na lewo od greenu i chip pod flagę.

Dołek nr 7 – długość 140 m. Ma duże walory widokowe. Grany jest w przecince leśnej, nieco w dół. Z prawej strony greenu i tuż za nim znajduje się spora skarpa zakończona drzewami. Z lewej strony jest umiejscowiony płytki bunkier. Green jest nieco nachylony w prawą stronę. Przy zagraniu przed green nieco na lewo, piłka wtacza się na green.

Dołek nr 8 – długość 89 m. Jest równie piękny co siódmy. Znajduje się na polance leśnej i grany nieco w dół. Spory bunkier jest tym razem z prawej strony greenu.

Dołek nr 9 – długość 66 m. Finałowy dołek wydaje się krótki, ale po jego prawej stronie i nieco z frontu rozciąga się staw. Gra przez wodę przynosi zawsze spore emocje. Z lewej strony mały bunkier i spore górki.

ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU W GÓRACH I STRZAŁÓW NA ŚRODEK GREENU!

Wybrane oferty

Array
(
  [0] => 9337
  [1] => 713
  [2] => 4774
  [3] => 723
  [4] => 719
  [5] => 9272
  [6] => 2529
  [7] => 3272
  [8] => 2482
  [9] => 2523
  [10] => 3267
  [11] => 3270
  [12] => 2531
  [13] => 2466
  [14] => 2476
  [15] => 2469
  [16] => 2463
  [17] => 2456
  [18] => 4553
  [19] => 9246
  [20] => 2544
)