Gastronomia

Nasza kuchnia

Nie od dziś wiadomo, że Podkarpacie to czyste powietrze i woda, najlepsze smaki, a różnorodność kulturowa to również różnorodność kulinarna.
I taka właśnie jest nasza kuchnia…

Hotel 

W Hotelu  ARŁAMÓW **** mieszczą się dwie restauracje: CARPATHIA dla Gości indywidualnych  i  TURNICA dla zorganizowanych grup. W obu stawiamy na różnorodność. Serwujemy w nich  dania sezonowe i międzynarodowe.
Położenie obu restauracji jest idealnie przemyślane, a logistyka serwowania potraw jest szybka i sprawna w każdych warunkach.
W naszych restauracjach nie zapomnieliśmy o najmłodszych i najważniejszych Gościach – w każdej z restauracji znajduje się wyodrębniona strefa dla dzieci.

Menu Restauracja Carpathia

REZYDENCJA

W Rezydencji znajduje się klimatyczna i kameralna restauracja à la carte ARŁAMÓW. Jej specjalność to kuchnia polska i regionalna, oparta między innymi na dziczyźnie.  

Menu Restauracja Arłamów w Rezydencji

 

TRÓJCA

W Trójcy do dyspozycji Gości jest klimatyczna Jama Zbójnicka znajdująca się w willi C. Tu serwujemy śniadania i pozostałe posiłki na indywidualne zamówienie.     

Do ich dyspozycji naszych Gości pozostają także dobrze wyposażone zaplecza kuchenne w każdej z willi oraz dwie, zadaszone chaty grillowe. Jedna przy willi D, druga zaś między willami B i C.

POZOSTAŁA GASTRONOMIA

Naszą kulinarną ofertę uzupełniają:

  • bar Myśliwski w Rezydencji
  • lobby bar
  • kawiarnia Panorama
  • klub nocny Jamna w Hotelu ARŁAMÓW ****
  • dwie klimatyczne drewniane karczmy położone w pobliżu stoku narciarskiego – idealne do organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym wesel o rustykalnym charakterze
  • jama zbójnicka i chaty grillowe – idealne miejsce na imprezy plenerowe organizowane nad stawem rybnym w dolinie Jamnej
WESELE W GÓRACH

Zajmujemy się także organizacją wyjątkowych i uroczystych przyjęć okolicznościowych. Profesjonalnie zorganizujemy rodzinne spotkanie, nieformalne przyjęcie czy – co jest naszą specjalnością –  romantyczne wesele.

Dedykowany asystent weselny doradzi, pomoże zaplanować i zorganizować  przyjęcie, będzie też czuwał nad przebiegiem wesela, aż do wyjazdu ostatnich Gości. Zrobimy wszystko by Wasze wesele w górach było wyjątkowe i niezapomniane.

KULINARNA UCZTA  – TYLKO W HOTELU**** ARŁAMÓW!