Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Перегляньте фільм

Новини

10.05.2017 - Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

10.05.2017

Sport to dziedzina szczególnie nam bliska dlatego też z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Hotel Arłamów będzie ponownie Oficjalnym Sponsorem wielokrotnego Mistrza Polski – Asseco Resovia Rzeszów! Przedstawiciele Hotelu oraz Asseco Resovia podpisali umowę o współpracy na kolejny sezon rozgrywkowy 2017/18 – drużynie życzymy sezonu pełnego sukcesów!

Читати більше »

„Hotel Arłamów jest najodpowiedniejszym miejscem dla ekip sportowych, które chcą osiągać jak najlepsze cele, czego dowodem są pobyty w nim reprezentacji Polski oraz czołowych klubów. Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z takim ośrodkiem będzie nadal kontynuowana. Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty Hotelu Arłamów, gdzie w świetnych warunkach trenowaliśmy do najważniejszych spotkań w sezonie. Nie możemy się już doczekać, kiedy po raz kolejny będziemy mieli okazję pojawić się w Hotelu Arłamów i ponownie zagościć w hali sportowej obiektu. Wszystkim gorąco polecam Hotel Arłamów, który jest świetną wizytówką Podkarpacia, ale też doskonałym miejscem do wypoczynku” – dodał Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovia Rzeszów.

„Jesteśmy dumni, że będziemy współpracować z tak utytułowaną drużyną jaką jest Asseco Resovia – zespołem pełnym ambicji i ducha walki, a co najważniejsze – drużyną, która jest wizytówką naszego pięknego Podkarpacia” – powiedział Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Antoni Kubicki.

 

 

Schowaj treść »
07.25.2017 - Onet Rano z Arłamowa!

Onet Rano z Arłamowa!

07.25.2017

24 lipca w Arłamowie zrealizowany został program ONET Rano. Jarosła Kuźniar - dziennikarz i podróżnik - zaprezentował internautem historię Arłamowa - dawnego rządowego ośrodka, miejsca internowania Lecha Wałęsy oraz możliwości i atrakcje dzisiejszego hotelu.

Читати більше »

Arłamów to więcej niż hotel! To idealne miejsce na wyciszenie, ale też na aktywny wypoczynek dla gości indywidualnych oraz na zgrupowania i treningi dla zawodowych sportowców podkreślali Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Krzysztof Ignaczak - wybitni polscy sportowcy, uczestnicy programu.

 

Schowaj treść »
01.27.2017 - Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

01.27.2017

Hotel Arłamów otrzymał nagrodę TRAVELLERS' CHOICE 2017 i tym samym po raz kolejny znalazł się w 1% najlepszych hoteli wg użytkowników portalu Tripadvisor. Dziękujemy!
 

Читати більше »
01.19.2017 - Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

01.19.2017

Zapraszamy na Noce Saunowe w SPA Arłamów! Te niezwykle ciekawe, prowadzone przez doświadczonych Sauna-Masterów, wieczory z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Читати більше »
10.03.2016 - DODA - koncert w Arłamowie!

DODA - koncert w Arłamowie!

10.03.2016

W dniu 5 listopada 2016 roku na scenie naszego Patio wystąpi DODA w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej Riotka Tour! Bilety i rezerwacje: koncerty@arlamow.pl

Читати більше »
09.22.2016 - RAJD ARŁAMÓW 2016 - trzecia edycja!

RAJD ARŁAMÓW 2016 - trzecia edycja!

09.22.2016

W dniach 3-5 listopada 2016 zapraszamy na trzecią już edycję Rajdu Arłamów - to właśnie na Podkarpaciu rozstrzygną się losy tytułów mistrzowskich Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Читати більше »

Uczestnicy ponownie będą ścigać się na drogach w okolicach Birczy, Pruchnika i Rokietnicy. Impreza po raz pierwszy zawita także do Ustrzyk Dolnych, gdzie rozegrany zostanie ostatni odcinek rajdu tzw. Power Stage. Bazą rajdu będzie po raz kolejny Hotel Arłamów - na terenie naszego obiektu odbędzie się zarówno ceremonia startu jak i mety, badania kontrolne a przez cały czas trwania rajdu zlokalizowany będzie park serwisowy, gdzie będzie można spotkać zawodników i obserwować prace mechaników. Na zakończenie imprezy wystąpi...DODA!

Schowaj treść »
07.20.2016 - Od dzisiaj podróż do Arłamowa stała się jeszcze łatwiejsza!

Od dzisiaj podróż do Arłamowa stała się jeszcze łatwiejsza!

07.20.2016

Dzisiaj, 20.07.2016 roku, otwarty został ostatni, brakujący odcinek autostrady A4 między Rzeszowem a Jarosławiem, co oznacza, że najdłuższa, bo licząca 672 km autostrada, jest już przejezdna na całym ciągu - od naszej zachodniej do wschodniej granicy. Dzięki temu podróż do Hotelu Arłamów z takich kierunków jak Wrocław, Katowice, Kraków czy Rzeszów stała się znacznie szybsza i wygodniejsza.

Читати більше »
06.20.2016 - Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

06.20.2016

W sobotę 23 lipca 2016 roku zapraszamy Państwa na Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

Читати більше »

Wystąpią: Focus, Skaner, Shazza, Basta, Łobuzy, Weekend oraz Bayer Full! Imprezę poprowadzą: Mirek Riedel oraz DJ Demko. W programie także m.in. atrakcje i strefa zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko oraz grillowanie. Bilety do nabycia w Recepcji Hotelu Arłamów lub pod adresem: koncerty@arlamow.pl - bilety będą również dostępne w dniu imprezy!

Schowaj treść »
02.28.2016 - W Arłamowie połączy nas piłka!

W Arłamowie połączy nas piłka!

02.28.2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż już niebawem, w dniach 23-31 maja 2016 roku, będziemy mieli zaszczyt i przyjemność gościć w naszym Hotelu Reprezentację Polski w Piłce Nożnej. Kadra Adama Nawałki odbędzie w Arłamowie główne i zarazem ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami EURO2016!

Читати більше »
02.07.2016 - ARŁAMÓW MED - już wkrótce!!

ARŁAMÓW MED - już wkrótce!!

02.07.2016 Читати більше »

Już wkrótce Goście Hotelu Arłamów będą mogli skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterapii w specjalnie tworzonej strefie medi spa. Rozpisany podczas pobytu plan zabiegów pozwoli Gościom wrócić do odpowiedniej formy. W ofercie, poza tradycyjną terapią manualną pojawią się m.in. kąpiele zdrowotne, terapie prądami oraz leczenie zimnem. To wszystko wykonywane będzie przy użyciu najnowszych sprzętów, których instalacja w pomieszczeniach i gabinetach zabiegowych właśnie dobiega końca. Otwarcie medycznej części spa planowane jest na początek kwietnia 2016 roku.  

Schowaj treść »
Триває завантаження контенту…
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close