Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Stadion piłkarski i rugby

Przepięknie położony stadion pozwala na prowadzenie treningów oraz zajęć zarówno o charakterze amatorskim, jak i profesjonalnym. Obiekt ten może więc być wykorzystywany przez kluby sportowe w trakcie zgrupowań oraz treningów, ale także przez grupy niesportowe na potrzeby organizacji eventów bądź różnych imprez firmowych. Niezależnie, czy sporty drużynowe traktujesz profesjonalnie czy jako tylko element wypoczynku w górach, nasz stadion spełni Twoje oczekiwania.

Boisko ma wymiary 115 x 74 m, w całości pokryte jest sztuczną trawą firmy DESSO Sports Systems iDNA 40 i wypełnione materiałem SBR. Produkt ten posiada licencję FIFA 2 STAR. Taką samą murawę posiada Real Madryt na swoich boiskach treningowych.

Boisko ma stałe linie wyznaczające pole gry o wymiarach 106 x 68 m.

 

Obiekt ten może być także wykorzystywany do treningów i rozgrywania meczów rugby.

Stadion posiada oświetlenie o natężeniu 100 luksów na płycie boiska, nagłośnienie oraz elektroniczną tablicę wyników. Za pomocą siatkowej kurtyny istnieje możliwość podziału boiska wzdłuż linii środkowej na dwie odrębne części. Płyta boiska ogrodzona jest specjalnymi piłko chwytami o wysokości 8 metrów.

Dla osób obserwujących sportowe zmagania, przeznaczona jest widownia z 770 wygodnymi krzesełkami. Przy stadionie jest także budynek zaplecza, z sanitariatami i pomieszczeniami technicznymi.

 

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij