Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Siłownie i klub fitness

Specjalnie dla naszych Gości zostały przygotowane dwie siłownie o różnej skali trudności. Obie mieszczą się w budynku hali sportowej. Siłownie: sportowa i medical cardio zostały wyposażone w sprzęt do treningów spełniający najwyższe światowe standardy.

Na poziomie -1 hali, znajduje się profesjonalna siłownia sportowa wyposażona w sprzęt do ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Korzystać z niej będzie można pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdy sportowiec, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej,  podczas   treningu  siłowego

 

znajdzie u nas sprzęt odpowiedni do wybranego rodzaju treningu. Druga z siłowni znajduje się na poziomie +1. Jej przeszklone ściany i przestronność sprawiają, że każdy trening staje się prawdziwą przyjemnością.

Siłownia medical cardio została wyposażona w sprzęt do ćwiczeń obwodowych i stacjonarnych z możliwością kontroli pracy ciała w czasie wykonywania ćwiczeń. Bezpośrednio do siłowni przylega sala fitness. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są w niej między innymi zajęcia z aerobiku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu karnetów na siłownię sportową, aby zobaczyć szczegóły kliknij w poniższy link:

CENNIK SIŁOWNI SPORTOWEJ ARŁAMÓW

 

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij