Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Ośrodek jeździecki

Hotel **** ARŁAMÓW posiada również stadninę koni wraz z krytą ujeżdżalnią, która z hotelem połączona jest krytym łącznikiem. W naszej stadninie posiadamy zarówno konie nadające się do jazd wierzchem, jak i konie predysponowane do powożenia bryczkami – latem oraz saniami – zimą.

Ośrodek jeździecki Hotelu **** ARŁAMÓW to miejsce, w którym czekają na Państwa doskonale przygotowane konie, odpowiednie dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Dzięki posiadaniu krytej ujeżdżalni możemy prowadzić zajęcia nauki jazdy konnej przez cały rok, bez  względu  na  warunki atmosferyczne. Warto jednak podkreślić, że otoczenie Arłamowa daje wyjątkowe możliwości jazdy konnej w terenie. Wypoczynek w górach w siodle to przyjemność, której nie da się z niczym porównać. Przez teren kompleksu hotelowego Arłamów przebiega jeden z wytyczonych i oznaczonych szlaków do uprawiania turystyki konnej.

CENNIK OŚRODKA JEŹDZIECKIEGO ARŁAMÓW

 

 

Nie trzeba być wytrawnym jeźdźcem, aby docenić piękno koni i radość przejażdżki bryczką, wozem konnym lub saniami. Otoczenie Arłamowa stwarza idealną scenerię do romantycznych wycieczek o każdej porze roku.

Aby  mieć  pewność, że  podczas Państwa pobytu bedzie możliwość skorzystania z   usług Ośrodka Jeździeckiego,  prosimy  o wcześniejsze  dokonanie rezerwacji usług w recepcji Hali Sportowej pod numerem telefonu:

13 443 10 85 lub adresem e-mail: sport@arlamow.pl

Instruktorzy jazdy konnej: 608-380-693

Informujemy, iż w związku z trwającym remontem krytej ujeżdżalni do 18.04.2018, Ośrodek Jeździecki prowadzić będzie jazdy bryczkami, wyjazdy terenowe (dla zaawansowanych) oraz oprowadzania na kucykach tylko na zewnątrz (w terenie) - dlatego też realizacja usług uzależniona będzie od warunków pogodowych.
Za utrudnienia - przepraszamy.

 

 

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij