Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Nordic Walking

Nordic Walking to ciekawa i przyjemna forma rekreacji, która polega na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Początki tej formy aktywnego wypoczynku datuje się na lata dwudzieste XX wieku i wtedy był to rodzaj treningu dla narciarzy biegowych. Obecnie trenować może każdy, a sam Nordic Walking ma trzy poziomy aktywności - zdrowotny, fitness, sportowy.

Hotel **** ARŁAMÓW dysponuje kompletami kijków do nordic walking, do wypożyczenia.

 

Prawidłowo wykonywany marsz z kijkami wzmacnia mięśnie, pozwala na spalanie zbędnych kalorii  oraz  wyrabia  kondycję - to idealny sposób, aby połączyć dbałość o zdrowie i wypoczynek w górach.

W  pobliżu  Hotelu  **** ARŁAMÓW znajdą Państwo sieć ścieżek doskonale nadających się do tego sportu, prowadzących przez piękne i malownicze tereny. Zarówno profesjonaliści jak i amatorzy znajdą dla siebie idealne trasy do rekreacji i zaawansowanych treningów.

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij