Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Kolarstwo

Nieważne - krótki pobyt wypoczynkowy czy całe wakacje w górach - wycieczki rowerowe to zawsze dobry sposób na spędzenie czasu i aktywny wypoczynek. W górach Bieszczadów położenie Hotelu **** ARŁAMÓW zachęca do eksploracji przepięknych terenów Podkarpacia także rowerem. Sieć dróg prowadząca malowniczymi wzgórzami i dolinami w pobliżu Hotelu oferuje dużo możliwości wyboru trasy wycieczki, a ich konfiguracja i różny poziom trudności zadowoli nawet najbardziej wymagającego rowerzystę.

 

Specjalnie aby uatrakcyjnić wypoczynek w górach naszym Gościom zostały  przygotowane, wytyczone i oznakowane trasy rowerowe prowadzące przez parki krajobrazowe otaczające Hotel **** ARŁAMÓW. Podczas takich wycieczek spotkać można wiele gatunków żyjących w okolicy zwierząt. Ponadto, na miejscu w hotelu oferujemy wypożyczalnię rowerów górskich.

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij