Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Hala tenisowa

Hala tenisowa ma wymiary 40 x 37 m i wysokość 19 metrów. Mieszczą się w niej dwa pełnowymiarowe korty do tenisa ziemnego. Korty oddzielone są od siebie za pomocą kurtyn grodzących, co pozwala na bezpieczne i komfortowe rozgrywanie tenisowych pojedynków.

Dla zawodników przebywających na kortach zostały przygotowane miejsca do wypoczynku w czasie przerwy. Hala posiada podłogę wykonaną z nawierzchni sportowej GERFLOR Recreation 45 i wyposażona jest w profesjonalne zestawy do tenisa z normą ILTF.

 

Bezpośrednio na halę tenisową skierowany jest widok z kawiarni (na poziomie +1), w której cieszyć się można wypoczynkiem w górach i… podglądać przeciwników.

Dla amatorów tenisa przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć szkoleniowych pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wakacje w górach to doskonała okazja do szlifowania umiejętności. Hala tenisowa posiada zaplecze składające się z czterech szatni czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij