Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Noclegi w Bieszczadach

Pokoje Hotelu Arłamów****

Arłamów**** - niezwykły hotel w Bieszczadach - oferuje 254 komfortowe pokoje na noclegi w górach, w tym również pokoje dla osób niepełnosprawnych, pokoje z dłuższymi łóżkami dla sportowców oraz luksusowe apartamenty, z podziałem na:

  • Hotel ARŁAMÓW: 197 pokoi 2 osobowych (w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych), 16 apartamentów, w tym 2 apartamenty prezydenckie (jeden z nich 2 poziomowy),
  • Rezydencja: 37 pokoi 2 osobowych, 4 apartamenty.

Apartamenty Prezydenckie w Hotelu posiadają własne windy wjeżdżające bezpośrednio do pokoi.
     
Hotel **** ARŁAMÓW  jest  w  stanie jednocześnie   przyjąć  nawet   700  Gości.

 

Możemy kompleksowo obsłużyć nawet największe wydarzenia w górach. Noclegi w Bieszczadach doskonale towarzyszą weselom czy konferencjom.

Ze wszystkich pokoi zlokalizowanych w nowym Hotelu rozpościera się przepiękny widok na malownicze pasma zalesionych wzgórz, przeciętych dolinami potoków, który sprawia, że noclegi w górach Bieszczad są tak wyjątkowe.

Pokoje wyposażone są w: klimatyzację,  TV-sat, bezprzewodowy Internet, telefon, minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienki z prysznicami.

Część pokoi ma możliwość połączenia z pokojem sąsiednim, tworząc pokoje typu Studio i będąc idealnym rozwiązaniem na noclegi w górach dla rodzin z dziećmi.

Wyjazd w Bieszczady?
Noclegi w górach, w Hotelu Arłamów**** to najlepszy wybór.

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij