Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Okolica i atrakcje regionu

Arłamów to zarówno nazwa wzgórza, na którym stoi Hotel, jak i nazwa nieistniejącej już wsi, która została wysiedlona w 1946 roku. W latach 60-tych XX wieku powstał tu Ośrodek Urzędu Rady Ministrów - Arłamów. Po wprowadzeniu stanu wojennego, w Arłamowie internowany był,  przez 6 miesięcy 1982 r., przewodniczący "Solidarności", późniejszy Prezydent RP -  Lech Wałęsa. W 1991 r. ośrodek rządowy uległ likwidacji, zaś dawny hotel został przejęty przez gminę Ustrzyki Dolne. Obecnie Hotel **** ARŁAMÓW zarządzany jest przez spółkę akcyjną Hotel Arłamów S.A. i dostępny jest dla wszystkich Gości.

Czytaj więcejZwiń

Wędrując po okolicach Arłamowa, spotkać można interesujące miejsca oraz liczne zabytki, szczególnie zabytki sztuki sakralnej, a także ślady burzliwej historii  tych ziem: zagubione w zieleni pozostałości dawnych wsi, przydrożne kapliczki, zdziczałe sady owocowe.

Warto także odwiedzić urokliwe miasta i miasteczka,  takie jak: Przemyśl, Sanok czy Ustrzyki Dolne i Lesko, w których skupia się życie kulturalne regionu. Niewątpliwie największym atutem tego zakątka Polski jest niepowtarzalna, nieskażona cywilizacją, przyroda. Sercem regionu są Bieszczady - majestatyczne góry z tylko tutaj występującym piętrem połonin, które zachwycają swoją różnorodnością barw oraz bogactwem fauny i flory. Z górskim krajobrazem harmonijnie współgra „bieszczadzkie morze” czyli Zalew Soliński, będący rajem dla żeglarzy i wędkarzy. To wszystko stwarza niepowtarzalny klimat regionu i sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wiosna w Dolinie Jamnej
Droga w dolinie Jamnej
Bieszczady pasmoTarnicyi Krzemienia
Chmury w dolinie Jamnej
Bieszczady zamglone pasma
Dolina Jamnej w kolorach jesieni
Tarnina
Staw w Jamnej
Połoninki arłamowskie jesienią
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij