Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

MED SPA

ARŁAMÓW MED to nowootwarta strefa, w której nasi Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterii na najwyższym światowym poziomie i przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów.

W ofercie ARŁAMÓW MED znajdują się m.in. termoterapia (kriokomora, krioterapia miejscowa, balie chłodzące), fizykoterapia (naświetlanie lampami, elektrostymulacje, terapie prądami, terapie falą uderzeniową), hydroterapia (kąpiele borowinowe / siarczkowe / perełkowe, chromoterapia), kinezyterapi (metody terapeutyczne, kinesiotaping) oraz wiele innych. Na naszej stronie www, w zakładce 'Oferty Specjalne' pojawiły się już pierwsze specjalistyczne pakiety zdrowotne. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z Zespołem ARŁAMÓW MED: medspa@arlamow.pl / 13 443 10 70

ARŁAMÓW MED Zabiegi

ARŁAMÓW MED Cennik

ARŁAMÓW MED Strefa Schładzania

 

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij