Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Lotnisko Arłamów

Hotel **** ARŁAMÓW jako jedyny w Polsce Hotel posiada również własne lotnisko dla samolotów  i lądowisko dla helikopterów. Na czas wykonywania lotów uruchamiana będzie radiostacja korespondencyjna, w zakresie informacji powietrznej, a ponadto zapewniona możliwość bezpośredniego transferu z lotniska do hotelu.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY!

Współrzędne geograficzne punktu odniesienia

  • szerokość geograficzna - 49o 39' 31" N
  • długość geograficzna    - 22o 30' 57" E
 

Wzniesienie nad poziom morza

  • próg pasa głównego kierunku 437,5 AMSL
  • próg pasa pomocniczego kierunku  449,5 AMSL

 Zobacz szczegółowe informacje

 

 

STACJA PALIW LOTNICZYCH NA TERENIE LĄDOWISKA ARŁAMÓW

Mając na uwadze komfort gości hotelu, preferujących lotniczą formę transportu z przyjemnością informujemy, że dniem 14.08.2014 r. Hotel Arłamów we współpracy z Volf Aviation uruchamia stację paliw lotniczych na terenie lądowiska Arłamów. Na terenie stacji będzie dostępne paliwo AVGASS 100LL, sprzedawane  w pojemności od 60l oraz wielokrotności 60l w systemie akcyzowym. Koszt 1l paliwa  wynosi 12 zł brutto. Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza/kredytowa. Paliwo sprzedawane wyłącznie w systemie akcyzowym.

Na miejscu profesjonalna obsługa Volf Aviation zadba o bezpieczne tankowanie Państwa statków powietrznych.

Volf Aviation

Volf Aviation jako autoryzowany dystrybutor paliw produkowanych przez OBR S.A. w kooperacji z WARTER Aviation zajmuje się budową szeroko pojętej infrastruktury lotniskowej, ze szczególnym uwzględnieniem budowy sieci stacji paliw lotniczych. Jako jedyna tego typu firma na rynku polskim zajmuje się również sprzedażą i dystrybucją doskonałej jakości benzyn lotniczych produkowanych przez OBR Płock S.A. Avgas dostarczany przez Volf Aviation to paliwo cechujące się najwyższymi parametrami, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cen. Stacje budowane przez Volf Aviation należą do najnowocześniejszych na świecie. Profesjonalna, przeszkolona obsługa stacji paliw gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo tankowania statków powietrznych.

Czytaj więcejZwiń
Podejście do lądowania
Lądowisko Arłamów
Podejście do lądowania
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij