Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Centrum Konferencyjne w górach

W górach niewiele jest miejsc, które pod względem możliwości konferencyjnych dorównują Hotelowi Arłamów****. To nie tylko wspaniałe i wyjątkowe miejsce do wypoczynku w Bieszczadach, ale także jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów konferencyjnych w Polsce.

Na potrzeby konferencji, szkoleń, wystaw, targów, prezentacji, imprez integracyjnych w górach oraz innych eventów Hotel **** ARŁAMÓW oferuje 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Możliwość podziału poszczególnych sal wraz z ich ustawieniem uzależniona jest od potrzeb naszych Gości. Sale konferencyjne znajdują się na parterze oraz na pierwszym piętrze Hotelu. W wyposażeniu sal m.in. ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, klimatyzacja.

Podstwawową bazę konferencyjną stanowią 4 sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1487 m2, z możliwością podziału na 10 sal konferencyjno-szkoleniowych o różnym układzie powierzchni, mogące pomieścić łącznie do 1500 osób.

 

Nasz hotel w górach dysponuje również 2 halami wystawienniczo-targowymi o łącznej powierzchni ok. 2800 m2. Dodatkowo, w Rezydencji mieszczą się 3, różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe: 8 osobowy kameralny pokój spotkań, sala 20 osobowa oraz 100 osobowa.

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Sale konferencyjne są w pełni zautomatyzowane, mają możliwość sterowania oświetleniem, nagłośnieniem, zaciemnieniem oraz prezentacjami z rzutników za pomocą jednego urządzenia elektronicznego.

Niezwykłe wrażenie robi, przykryty szklanym dachem i o wielorakim przeznaczeniu, wewnętrzny dziedziniec-patio o powierzchni 2288 m2. Mogą tutaj odbywać się m.in.: duże kongresy i specjalne konferencje w górach, targi, koncerty, imprezy integracyjne wielkich firm, wszelkiego rodzaju prezentacje i wystawy, a nawet… pojedynki bokserskie.

 

PROJEKT WSCHODNIOEUROPEJSKIEGO CENTRUM KONGRESOWO - SPORTOWEGO ARŁAMÓW JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

 

Czytaj więcejZwiń

Dodatkowo, w Rezydencji mieszczą się 3, różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe: 8 osobowy kameralny pokój spotkań, sala 20 osobowa oraz 100 osobowa.

Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Sale konferencyjne są w pełni zautomatyzowane, mają  możliwość  sterowania  oświetleniem,  nagłośnieniem,

 

zaciemnieniem oraz prezentacjami z rzutników za pomocą jednego urządzenia elektronicznego.

Obszerny, własny teren wokół kompleksu hotelowego oraz niezwykle rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna pozwalają na zorganizowanie na terenie Arłamowa niezapomnianych eventów oraz spotkań firmowych.

 

Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij