Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Ville Trójca

Integralną częścią kompleksu Hotelu Arłamów są także Ville Trójca, oddalone od Arłamowa o 12 km.
Ville Trójca to 4 drewniane, góralskie wille zbudowane w latach 70-tych i obecnie zmodernizowane przez najlepszych cieśli z Podhala. O ich kunszcie świadczą bogato rzeźbione wnętrza oraz oryginalne, również rzeźbione, meble w pokojach.

Okolice Trójcy są prawdziwą oazą dla osób szukających ciszy i spokoju oraz miłośników przyrody. Na okolicznych łąkach pasą się stada jeleni i saren. Licznie występują też dziki, a przy odrobinie szczęścia można tu spotkać rysia, wilka lub orła przedniego.

Ville Trójca oferują w sumie 44 miejsca noclegowe, w pokojach 1- i 2-osobowych oraz apartamentach. W każdej willi znajdują się: duży salon z kominkiem, zaplecze kuchenne, sauna oraz jacuzzi. Ponadto, na terenie Trójcy znajdują się dwie chaty grillowe, plac zabaw dla dzieci oraz stawy rybne.

Czytaj więcejZwiń
Ośrodek Myśliwski w Trójcy
Ośrodek Myśliwski w Trójcy
Ośrodek Myśliwski w Trójcy
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij