Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Hotel Arłamów

Niespotykane miejsce

Hotel **** ARŁAMÓW powstał od podstaw, jako niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażony ponadto w nowoczesną i na najwyższym poziomie strefę SPA & Wellness. Hotel **** ARŁAMÓW posiada 213 pokoi, w tym 197 pokoi 2 osobowych (w tym pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych) oraz 16 apartamentów, w tym 2 apartamenty prezydenckie: jedno oraz dwu poziomowy.

 

Oba apartamenty prezydenckie wyposażone zostały w prywatne windy, które dowożą Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju. Absolutnie z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego. Przy dobrej widoczności z pokoi można zobaczyć przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich.
Zobacz nasze pokoje »

Czytaj więcejZwiń

Hotel podzielony jest na wyraźne segmenty, co mimo wielkości obiektu pozwala na bezproblemową orientację i komunikację.

Na poziomie parteru, w części centralnej znajduje się recepcja z przestronnym lobby barem, a nad nimi, na poziomach +1 oraz +2, dwie restauracje z przepięknym widokiem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

 

Na prawo od wejścia głównego zlokalizowane zostało skrzydło konferencyjne z salami konferencyjnymi na dwóch poziomach, zaś na lewo skrzydło mieszkalne z pokojami i apartamentami oraz 3-poziomowa strefa SPA & Wellness.

Wszystkie skrzydła hotelu otaczają, zwieńczony szklanym dachem, monumentalny wewnętrzny dziedziniec-patio. Na co dzień jest on przedłużeniem lobby baru ale wykorzystywany może być także do organizacji koncertów, prezentacji, targów i wszelkiego rodzaju eventów.

Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij