Szkoła narciarska | Arłamów ****

Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Szkoła narciarska

Narciarstwo alpejskie to piękna dyscyplina sportu, dająca wiele pozytywnych doznań. Usytuowanie hotelu oraz panujący tu mikroklimat sprzyjał wybudowaniu wyciągu narciarskiego, co uatrakcyjniło spędzanie wolnego czasu odpoczywającym tu turystom. Mając na uwadze zapewnienie profesjonalnego instruktarzu jazdy na nartach, w roku 1999 powstała w Arłamowie Licencjonowana Szkoła Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Jej twórcą był wielki pasjonat i propagator sportów zimowych, instruktor wykładowca Zbigniew Świderski. Od roku 2008 kierownikiem szkoły jest instruktor zawodowy ISIA , SITN-PZN Tadeusz Piorunik.

W naszej szkole pod okiem wykwalifikowanej kadry prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z narciarstwa alpejskiego oraz snowboardu. Nasi uczniowie bez względu na stopień zaawansowania w jeździe na nartach lub desce snowboardowej, mogą liczyć na interesujące i urozmaicone zajęcia, w trakcie których zdobędą satysfakcję z bardzo szybkich postępów w nauce i nabytych umiejętności. U nas każdy uczeń traktowany jest wyjątkowo! Gwarantujemy najwyższy poziom usług i profesjonalne szkolenie w miłej, pełnej życzliwości i bezstresowej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Szkoły Narciarskiej „ARŁAMÓW”.

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij