Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Aktualności

2017-12-11 - Zapraszamy na świąteczny koncert Justyny Steczkowskiej w Hotelu Arłamów!

Zapraszamy na świąteczny koncert Justyny Steczkowskiej w Hotelu Arłamów!

2017-12-11

Zapraszamy na świąteczny koncert Justyny Steczkowskiej w Hotelu Arłamów!
BILETY --> https://sklep.ebilet.pl/63613344736608263
Kolędy i pastorałki zaprezentowane przez Justynę Steczkowską będą niezapomnianym przeżyciem muzycznym!

Czytaj więcej »

Justyna Steczkowska to artystka nietuzinkowa i wszechstronnie uzdolniona, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka oraz fotograf. Jest jedną z niewielu polskich wokalistek, która może pochwalić się czterooktawową skalą głosu. Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl. Laureatka wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym m.in.: 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Róży Gali oraz Bursztynowego Słowika. Wokalistka ma w dorobku artystycznym 16 studyjnych albumów, 300 piosenek, około 40 teledysków oraz kilka tysięcy zagranych koncertów. Pojawiła się również na ponad 100 okładkach gazet.

Schowaj treść »
2017-10-24 - Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów!

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów!

2017-10-24

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów. W dniach 6 - 7 listopada w Arłamowie rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U -15. Wezmą w nim udział cztery zespoły uznanych europejskich klubów: Liverpool FC - Anglia, Hertha BSC – Niemcy, MSK Zilina – Słowacja i Legia Warszawa – Polska.

Czytaj więcej »

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów. W dniach 6 - 7 listopada w Arłamowie rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U -15. Wezmą w nim udział cztery zespoły uznanych europejskich klubów: Liverpool FC - Anglia, Hertha BSC – Niemcy, MSK Zilina – Słowacja i Legia Warszawa – Polska.

Wszystkie zespoły rozegrają ze sobą godzinne mecze. Turniej to ważne doświadczenie dla wszystkich uczestników i istotny element szkoleniowy i treningowy.

Cieszę się, że Hotel Arłamów jest współgospodarzem tego turnieju. Po raz kolejny możemy zaprezentować nasz Hotel jako bazę treningową z doskonałą i profesjonalną infrastrukturą sportową. Gościliśmy już reprezentacje Polski w piłce nożnej – seniorską i młodzieżową. Trenowali u nas piłkarze ręczni i siatkarze. Teraz będą zespoły młodzieżowe ważnych europejskich klubów. W przyszłości chcemy gościć seniorskie -  europejskie i światowe -  kluby.  Arłamów jest zatem nie tylko wizytówką Podkarpacia, ale też Polski” – mówi Antoni Kubicki prezes zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Oprócz rozgrywek uczestnicy turnieju mają też w planie zwiedzanie Ustrzyk Dolnych,  Bieszczad, Krakowa oraz wizytę w dawnym hitlerowskim obozie Auschwitz. Będą poznawać polskie zwyczaje i kuchnię. Współgospodarzem i współorganizatorem turnieju jest miasto Ustrzyki Dolne.

Ten międzynarodowy turniej to także element promocji naszego miasta i gminy oraz tej części Polski –  klimatycznej, ciekawej pod względem przyrodniczym i wciąż nieodkrytej. Na różne sposoby promujemy Ustrzyki – poprzez turystykę, sport, współpracę partnerską z innymi miastami. Dodatkowo turniej to okazja dla trenerów z terenu Bieszczad, aby poznać nowoczesne metody prowadzenia zajęć treningowych stosowanych przez trenerów zagranicznych” – podkreśla Bartosz Romowicz – burmistrz Ustrzyk Dolnych. 

Patronat medialny nad turniejem objęły „Nowiny”, Nowiny 24 i Telewizja Polska -Oddział w Rzeszowie.

Schowaj treść »
2017-10-05 - Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

2017-10-05

Sport to dziedzina szczególnie nam bliska dlatego też z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Hotel Arłamów będzie ponownie Oficjalnym Sponsorem wielokrotnego Mistrza Polski – Asseco Resovia Rzeszów! Przedstawiciele Hotelu oraz Asseco Resovia podpisali umowę o współpracy na kolejny sezon rozgrywkowy 2017/18 – drużynie życzymy sezonu pełnego sukcesów!

Czytaj więcej »

„Hotel Arłamów jest najodpowiedniejszym miejscem dla ekip sportowych, które chcą osiągać jak najlepsze cele, czego dowodem są pobyty w nim reprezentacji Polski oraz czołowych klubów. Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z takim ośrodkiem będzie nadal kontynuowana. Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty Hotelu Arłamów, gdzie w świetnych warunkach trenowaliśmy do najważniejszych spotkań w sezonie. Nie możemy się już doczekać, kiedy po raz kolejny będziemy mieli okazję pojawić się w Hotelu Arłamów i ponownie zagościć w hali sportowej obiektu. Wszystkim gorąco polecam Hotel Arłamów, który jest świetną wizytówką Podkarpacia, ale też doskonałym miejscem do wypoczynku” – dodał Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovia Rzeszów.

„Jesteśmy dumni, że będziemy współpracować z tak utytułowaną drużyną jaką jest Asseco Resovia – zespołem pełnym ambicji i ducha walki, a co najważniejsze – drużyną, która jest wizytówką naszego pięknego Podkarpacia” – powiedział Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Antoni Kubicki.

 

 

Schowaj treść »
2017-07-25 - Onet Rano z Arłamowa!

Onet Rano z Arłamowa!

2017-07-25

24 lipca w Arłamowie zrealizowany został program ONET Rano. Jarosła Kuźniar - dziennikarz i podróżnik - zaprezentował internautem historię Arłamowa - dawnego rządowego ośrodka, miejsca internowania Lecha Wałęsy oraz możliwości i atrakcje dzisiejszego hotelu.

Czytaj więcej »

Arłamów to więcej niż hotel! To idealne miejsce na wyciszenie, ale też na aktywny wypoczynek dla gości indywidualnych oraz na zgrupowania i treningi dla zawodowych sportowców podkreślali Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Krzysztof Ignaczak - wybitni polscy sportowcy, uczestnicy programu.

 

Schowaj treść »
2017-01-27 - Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

2017-01-27

Hotel Arłamów otrzymał nagrodę TRAVELLERS' CHOICE 2017 i tym samym po raz kolejny znalazł się w 1% najlepszych hoteli wg użytkowników portalu Tripadvisor. Dziękujemy!
 

Czytaj więcej »
2017-01-19 - Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

2017-01-19

Zapraszamy na Noce Saunowe w SPA Arłamów! Te niezwykle ciekawe, prowadzone przez doświadczonych Sauna-Masterów, wieczory z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej »
2016-10-03 - DODA - koncert w Arłamowie!

DODA - koncert w Arłamowie!

2016-10-03

W dniu 5 listopada 2016 roku na scenie naszego Patio wystąpi DODA w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej Riotka Tour! Bilety i rezerwacje: koncerty@arlamow.pl

Czytaj więcej »
2016-09-22 - RAJD ARŁAMÓW 2016 - trzecia edycja!

RAJD ARŁAMÓW 2016 - trzecia edycja!

2016-09-22

W dniach 3-5 listopada 2016 zapraszamy na trzecią już edycję Rajdu Arłamów - to właśnie na Podkarpaciu rozstrzygną się losy tytułów mistrzowskich Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej »

Uczestnicy ponownie będą ścigać się na drogach w okolicach Birczy, Pruchnika i Rokietnicy. Impreza po raz pierwszy zawita także do Ustrzyk Dolnych, gdzie rozegrany zostanie ostatni odcinek rajdu tzw. Power Stage. Bazą rajdu będzie po raz kolejny Hotel Arłamów - na terenie naszego obiektu odbędzie się zarówno ceremonia startu jak i mety, badania kontrolne a przez cały czas trwania rajdu zlokalizowany będzie park serwisowy, gdzie będzie można spotkać zawodników i obserwować prace mechaników. Na zakończenie imprezy wystąpi...DODA!

Schowaj treść »
2016-07-20 - Od dzisiaj podróż do Arłamowa stała się jeszcze łatwiejsza!

Od dzisiaj podróż do Arłamowa stała się jeszcze łatwiejsza!

2016-07-20

Dzisiaj, 20.07.2016 roku, otwarty został ostatni, brakujący odcinek autostrady A4 między Rzeszowem a Jarosławiem, co oznacza, że najdłuższa, bo licząca 672 km autostrada, jest już przejezdna na całym ciągu - od naszej zachodniej do wschodniej granicy. Dzięki temu podróż do Hotelu Arłamów z takich kierunków jak Wrocław, Katowice, Kraków czy Rzeszów stała się znacznie szybsza i wygodniejsza.

Czytaj więcej »
2016-06-20 - Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

2016-06-20

W sobotę 23 lipca 2016 roku zapraszamy Państwa na Festiwal Disco-Polo w Arłamowie!

Czytaj więcej »

Wystąpią: Focus, Skaner, Shazza, Basta, Łobuzy, Weekend oraz Bayer Full! Imprezę poprowadzą: Mirek Riedel oraz DJ Demko. W programie także m.in. atrakcje i strefa zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko oraz grillowanie. Bilety do nabycia w Recepcji Hotelu Arłamów lub pod adresem: koncerty@arlamow.pl - bilety będą również dostępne w dniu imprezy!

Schowaj treść »
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij