Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Aktualności

2018-04-17 - Wiosenne rabaty w Hotelu ARŁAMÓW ****

Wiosenne rabaty w Hotelu ARŁAMÓW ****

2018-04-17

Tylko w ten weekend (21-22.04.2018), do wykupionego wjazdu na parking Hotelu Arłamów specjalne rabaty
(*tylko za okazaniem paragonu).

Czytaj więcej »

Tylko w ten weekend (21-22.04.2018), do wykupionego wjazdu na parking Hotelu Arłamów specjalne rabaty (*tylko za okazaniem paragonu):
10% zniżki na usługi Centrum Sportowego
(do wyboru: ścianka wspinaczkowa, tenis, badminton, squash, siłownia sportowa, kręgle, jazda konna, rolki, strzelnica - pakiet 10 strzałów z broni 9mm)
lub
10% zniżki na wejście do Świata Saun
lub
10% zniżki na wejście do Strefy Basenów
50% zniżki na wejście do Strefy Basenów w godzinach 12.00 - 15.00

Uwaga:
• Zniżka obowiązuje w dniu, w którym wykupiono wjazd na parking i tylko za okazaniem paragonu z parkingu.
• Po skorzystaniu z vouchera w Recepcji Arłamów SPA lub w Recepcji Centrum Sportowego otrzymasz kolejny voucher z 10% zniżką na pizzę w Karczmie na Stoku.

Schowaj treść »
2018-04-06 - AQUA AEROBIK w Hotelu ARŁAMÓW ****

AQUA AEROBIK w Hotelu ARŁAMÓW ****

2018-04-06

AQUA AEROBIK w Hotelu ARŁAMÓW ****
Zajęcia w każdą niedzielę o godz. 14.00

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej »
2017-12-21 - Drużyna Adama Nawałki ponownie w Arłamowie!

Drużyna Adama Nawałki ponownie w Arłamowie!

2017-12-21

Hotel Arłamów będzie bazą przygotowawczą Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji. Zgrupowanie Kadry odbędzie się w Arłamowie w dniach 28 maja - 7 czerwca 2018 roku. Umowę w tej sprawie podpisali podczas czwartkowej konferencji prasowej Maciej Sawicki - Sekretarz Generalny PZPN oraz Antoni Kubicki - Prezes Zarządu Hotelu Arłamów.

Czytaj więcej »

"Od samego początku wiedzieliśmy, gdzie chcemy trenować przed Mistrzostwami Świata. W Arłamowie jest wszystko, czego nam potrzeba. Z obiektu jest bardzo zadowolony Trener Adam Nawałka. Jestem przekonany, że będziemy zadowoleni i odpowiednio przygotowani do turnieju - zapewnił Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.

"To dla nas ogromny zaszczyt, że Reprezentacja Polski po raz kolejny będzie trenować w naszym Hotelu i to przed mundialem - najważniejszym turniejem i widowiskiem sportowym na świcie. Dajemy Kadrze najlepsze warunki. Udostępniamy naszą Arłamów Arenę oraz zaplecze treningowe i medyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby Drużyna Narodowa czuła się u nas komfortowo pod każdym względem. Dziękuję PZPN i Trenerowi Nawałce za zaufanie i ponowny wybór Hotelu Arłamów" - powiedział Antoni Kubicki, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów.

Mundial w Rosji rozpocznie się 14 czerwca. Biało-Czerwoni swój pierwszy grupowy mecz rozegrają 19 czerwca.

 

Schowaj treść »
2017-12-18 - BASEN - INFORMACJA DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ

BASEN - INFORMACJA DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ

2017-12-18

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W PODANYCH PONIŻEJ DNIACH, STREFA BASENÓW BĘDZIE NIECZYNNA DLA GOŚCI
Z ZEWNĄTRZ:

  • 27.04-06.05.2018,
  • 27.05-06.06.2018.

NATOMIAST  W DNIACH 09-12.09.2018 STREFA BASENÓW BĘDZIE NIECZYNNA DLA WSZYSTKICH GOŚCI Z POWODU PRAC SERWISOWYCH.
ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA - PRZEPRASZAMY.

Czytaj więcej »
2017-10-24 - Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów!

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów!

2017-10-24

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów. W dniach 6 - 7 listopada w Arłamowie rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U -15. Wezmą w nim udział cztery zespoły uznanych europejskich klubów: Liverpool FC - Anglia, Hertha BSC – Niemcy, MSK Zilina – Słowacja i Legia Warszawa – Polska.

Czytaj więcej »

Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów. W dniach 6 - 7 listopada w Arłamowie rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U -15. Wezmą w nim udział cztery zespoły uznanych europejskich klubów: Liverpool FC - Anglia, Hertha BSC – Niemcy, MSK Zilina – Słowacja i Legia Warszawa – Polska.

Wszystkie zespoły rozegrają ze sobą godzinne mecze. Turniej to ważne doświadczenie dla wszystkich uczestników i istotny element szkoleniowy i treningowy.

Cieszę się, że Hotel Arłamów jest współgospodarzem tego turnieju. Po raz kolejny możemy zaprezentować nasz Hotel jako bazę treningową z doskonałą i profesjonalną infrastrukturą sportową. Gościliśmy już reprezentacje Polski w piłce nożnej – seniorską i młodzieżową. Trenowali u nas piłkarze ręczni i siatkarze. Teraz będą zespoły młodzieżowe ważnych europejskich klubów. W przyszłości chcemy gościć seniorskie -  europejskie i światowe -  kluby.  Arłamów jest zatem nie tylko wizytówką Podkarpacia, ale też Polski” – mówi Antoni Kubicki prezes zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Oprócz rozgrywek uczestnicy turnieju mają też w planie zwiedzanie Ustrzyk Dolnych,  Bieszczad, Krakowa oraz wizytę w dawnym hitlerowskim obozie Auschwitz. Będą poznawać polskie zwyczaje i kuchnię. Współgospodarzem i współorganizatorem turnieju jest miasto Ustrzyki Dolne.

Ten międzynarodowy turniej to także element promocji naszego miasta i gminy oraz tej części Polski –  klimatycznej, ciekawej pod względem przyrodniczym i wciąż nieodkrytej. Na różne sposoby promujemy Ustrzyki – poprzez turystykę, sport, współpracę partnerską z innymi miastami. Dodatkowo turniej to okazja dla trenerów z terenu Bieszczad, aby poznać nowoczesne metody prowadzenia zajęć treningowych stosowanych przez trenerów zagranicznych” – podkreśla Bartosz Romowicz – burmistrz Ustrzyk Dolnych. 

Patronat medialny nad turniejem objęły „Nowiny”, Nowiny 24 i Telewizja Polska -Oddział w Rzeszowie.

Schowaj treść »
2017-10-05 - Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

Hotel Arłamów sponsorem Asseco Resovia Rzeszów

2017-10-05

Sport to dziedzina szczególnie nam bliska dlatego też z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Hotel Arłamów będzie ponownie Oficjalnym Sponsorem wielokrotnego Mistrza Polski – Asseco Resovia Rzeszów! Przedstawiciele Hotelu oraz Asseco Resovia podpisali umowę o współpracy na kolejny sezon rozgrywkowy 2017/18 – drużynie życzymy sezonu pełnego sukcesów!

Czytaj więcej »

„Hotel Arłamów jest najodpowiedniejszym miejscem dla ekip sportowych, które chcą osiągać jak najlepsze cele, czego dowodem są pobyty w nim reprezentacji Polski oraz czołowych klubów. Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z takim ośrodkiem będzie nadal kontynuowana. Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty Hotelu Arłamów, gdzie w świetnych warunkach trenowaliśmy do najważniejszych spotkań w sezonie. Nie możemy się już doczekać, kiedy po raz kolejny będziemy mieli okazję pojawić się w Hotelu Arłamów i ponownie zagościć w hali sportowej obiektu. Wszystkim gorąco polecam Hotel Arłamów, który jest świetną wizytówką Podkarpacia, ale też doskonałym miejscem do wypoczynku” – dodał Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovia Rzeszów.

„Jesteśmy dumni, że będziemy współpracować z tak utytułowaną drużyną jaką jest Asseco Resovia – zespołem pełnym ambicji i ducha walki, a co najważniejsze – drużyną, która jest wizytówką naszego pięknego Podkarpacia” – powiedział Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Antoni Kubicki.

 

 

Schowaj treść »
2017-07-25 - Onet Rano z Arłamowa!

Onet Rano z Arłamowa!

2017-07-25

24 lipca w Arłamowie zrealizowany został program ONET Rano. Jarosła Kuźniar - dziennikarz i podróżnik - zaprezentował internautem historię Arłamowa - dawnego rządowego ośrodka, miejsca internowania Lecha Wałęsy oraz możliwości i atrakcje dzisiejszego hotelu.

Czytaj więcej »

Arłamów to więcej niż hotel! To idealne miejsce na wyciszenie, ale też na aktywny wypoczynek dla gości indywidualnych oraz na zgrupowania i treningi dla zawodowych sportowców podkreślali Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Krzysztof Ignaczak - wybitni polscy sportowcy, uczestnicy programu.

 

Schowaj treść »
2017-01-27 - Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

Nagroda TRAVELLERS' CHOICE 2017

2017-01-27

Hotel Arłamów otrzymał nagrodę TRAVELLERS' CHOICE 2017 i tym samym po raz kolejny znalazł się w 1% najlepszych hoteli wg użytkowników portalu Tripadvisor. Dziękujemy!
 

Czytaj więcej »
2017-01-19 - Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

Noce Saunowe w SPA ARŁAMÓW!

2017-01-19

Zapraszamy na Noce Saunowe w SPA Arłamów! Te niezwykle ciekawe, prowadzone przez doświadczonych Sauna-Masterów, wieczory z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej »
2016-10-03 - DODA - koncert w Arłamowie!

DODA - koncert w Arłamowie!

2016-10-03

W dniu 5 listopada 2016 roku na scenie naszego Patio wystąpi DODA w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej Riotka Tour! Bilety i rezerwacje: koncerty@arlamow.pl

Czytaj więcej »
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij