Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego cyklicznie przygotowywanego i rozsyłanego newslettera. Znajdą w nim Państwo nie tylko propozycje najciekawszych ofert pobytowych, ale także wybór aktualnych informacji o życiu w Hotelu**** ARŁAMÓW.

Zobacz film

Strefa VIP SPA

Strefa VIP SPA Hotelu Arłamów**** została stworzona z myślą o tych którzy pragną odrobiny luksusu tylko dla siebie i przyjaciół. Hotel SPA w górach to doskonałe miejsce na relaks w doborowym gronie. To tu gdzie, przy dzwiękach fontanny, niemalże z każdego miejsca strefy relaksu rozpościera się przepiękny krajobraz na okalającą nas przyrodę Bieszczad, do dyspozycji oddajemy kameralne sauny, luksusowe gabinety i jacuzzi dla dwojga.

Jest to idealne miejsce na organizację prywatnych spotkań, świąt, okoliczności w niezwykłej   atmosferze  i  miejscu  z  dala  od oczu   innych.

 

Na życzenie zostanie podany najlepszy szampan czy przekąski skomponowane wedle życzenia gości.

Pod osłoną luksusu hotelu SPA w górach i wyjątkowych rytuałów, wykonywanych przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków, zadbamy nie tylko o piękny wygląd ciała, ale również ukoimy zmysły.

Zamknij oczy i pozwól nam przenieść się do świata relaksu i luksusu. Poczuj nowy wymiar odprężenia w naszej strefie VIP SPA.

Arłamów VIP SPA 

 

Czytaj więcejZwiń
Trwa wczytywanie treści...
HOTEL ARŁAMÓW S.A. +48 13 443 10 00 +48 13 443 10 02 recepcja@arlamow.pl
Arłamów 38-700 Ustrzyki Dolne Polska
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij